Разлика помеѓу преработките на „Дилма Русев“

Додадени 39 бајти ,  пред 7 години
к.
с (Робот: Додава an:Dilma Rousseff)
(к.)
* [[Претседател на Бразил]]
* [[Бразил]]
 
 
{{Биог-никулец}}
[[Категорија:Бразилски политичари]]
[[Категорија:Претседатели на Бразил]]
[[Категорија:Габрово]]
 
[[af:Dilma Rousseff]]
1.123

уредувања