Разлика помеѓу преработките на „Хановер“

Додаден 21 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh-yue:漢諾威
с (Робот: Додава sco:Hanover)
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh-yue:漢諾威)
[[ru:Ганновер]]
[[sah:Ганновэр]]
[[sco:Hanover]]
[[stq:Hannover]]
[[sq:Hanoveri]]
[[ckb:هانۆڤەر]]
[[sr:Хановер]]
[[sco:Hanover]]
[[sh:Hannover]]
[[fi:Hannover]]
[[yi:האנאווער]]
[[yo:Hanover]]
[[zh-yue:漢諾威]]
[[zh:汉诺威]]
34.422

уредувања