Маат: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Брише sa:मात (deleted)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава sa:मात)
с (Робот: Брише sa:मात (deleted))
[[ro:Maàt]]
[[ru:Маат]]
[[sa:मात]]
[[scn:Ma'at]]
[[simple:Ma'at]]
85.496

уредувања