Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ext:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава uz:Helena (Montana))
с (Робот: Додава ext:Helena (Montana))
[[eo:Helena (Montano)]]
[[eu:Helena (Montana)]]
[[ext:Helena (Montana)]]
[[fa:هلنا (مونتانا)]]
[[fr:Helena (Montana)]]
85.496

уредувања