Предлошка:MathWorld: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава az:Şablon:MathWorld
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава simple:Template:Mathworld)
с (Робот: Додава az:Şablon:MathWorld)
[[ar:قالب:ماثوورلد]]
[[bn:টেমপ্লেট:MathWorld]]
[[az:Şablon:MathWorld]]
[[bar:Vorlage:MathWorld]]
[[bs:Šablon:MathWorld]]
85.496

уредувања