Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава mzn:گرونوبل
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава br:Grenoble)
с (Робот: Додава mzn:گرونوبل)
[[nl:Grenoble]]
[[ja:グルノーブル]]
[[mzn:گرونوبل]]
[[nap:Grenoble]]
[[no:Grenoble]]
85.496

уредувања