Веспрем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава roa-rup:Veszprém
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:베스프렘)
с (Робот: Додава roa-rup:Veszprém)
[[ro:Veszprém]]
[[qu:Veszprém]]
[[roa-rup:Veszprém]]
[[ru:Веспрем]]
[[simple:Veszprém]]
85.496

уредувања