Varlaam

Членува од 26 јануари 2010
Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Babel|mk-0|en|bg-0|de-2|la-2|fr-2|es-2}}
</div><div class="messagebox cleanup metadata plainlinks"><span class="plainlinks">[{{FULLURLE:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} Овде]</span> можете да напишете нешто за Вас, како и имињата на статиите кои сте ги напишале или планирате да ги напишете. Исто така можете да ставите [[Википедија:Вавилон|вавилон табела]] и [[ВП:КК|кориснички кутии]] со цел другите да знаат кои јазици ги познавате / зборувате, што Ве интересира, со што се занимавате и слично.<br>
----
253

уредувања