Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
r2.7.2) (Робот: Менува fr:Klubit Futbollistik Shkëndija
с (r2.7.2) (Робот: Менува de:KF Shkëndija)
с (r2.7.2) (Робот: Менува fr:Klubit Futbollistik Shkëndija)
[[en:FK Shkëndija]]
[[es:KF Shkëndija]]
[[fr:FKKlubit ŠkendijaFutbollistik 79 TetovoShkëndija]]
[[it:Fudbalski Klub Škendija 79]]
[[lt:FK Škendija 79 Tetovo]]
9.281

уредување