Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава war:Iono
[[bn:আয়ন]]
[[be:Іон]]
[[bg:Йон]]
[[bs:Ion]]
[[br:Ion]]
[[bg:Йон]]
[[ca:Ió (àtom)]]
[[cs:Ion]]
[[vi:Ion]]
[[zh-classical:離子]]
[[war:Iono]]
[[zh-yue:離子]]
[[zh:离子]]
9.281

уредување