Разлика помеѓу преработките на „Сува“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sco:Suva
с (r2.7.1) (Бот Додава: fj:Suva)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sco:Suva)
[[be:Горад Сува]]
[[be-x-old:Сува]]
[[bg:Сува]]
[[bo:སུ་ཝ།]]
[[bs:Suva]]
[[bg:Сува]]
[[ca:Suva]]
[[cs:Suva]]
[[ru:Сува]]
[[sah:Сува]]
[[sco:Suva]]
[[simple:Suva]]
[[sk:Suva]]
34.422

уредувања