Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ny:Template:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава bat-smg:Šabluons:User it-1)
с (Робот: Додава ny:Template:User it-1)
[[bg:Шаблон:Потребител it-1]]
[[ceb:Plantilya:User it-1]]
[[ny:Template:User it-1]]
[[de:Vorlage:User it-1]]
[[nv:Bee álnééhí:User it-1]]
85.496

уредувања