Разлика помеѓу преработките на „Делфин“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува pnb:ڈولفن
с (r2.7.2) (Робот: Менува gl:Delfínidos)
с (r2.7.2) (Робот: Менува pnb:ڈولفن)
[[oc:Dalfin (mamifèr)]]
[[om:Dolphin]]
[[pnb:ڈالفنڈولفن]]
[[km:ត្រីផ្សោតនៅកម្ពុជា]]
[[pcd:Dofin]]
9.281

уредување