Петок: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: vep:Videnz'päiv
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: tt:Җомга)
с (Бот Додава: vep:Videnz'päiv)
[[ur:جمعہ]]
[[vec:Vènere]]
[[vep:Videnz'päiv]]
[[vi:Thứ Sáu]]
[[fiu-vro:Riidi]]
85.496

уредувања