Разлика помеѓу преработките на „Универзална декларација за човековите права“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ie:Universal Declaration del Jures Homan
с (r2.7.1) (Бот Додава: ie:Universal Declaration del Jures Homan)
[[id:Pernyataan Umum tentang Hak-Hak Asasi Manusia]]
[[ia:Declaration Universal del Derectos Human]]
[[ie:Universal Declaration del Jures Homan]]
[[is:Mannréttindayfirlýsing Sameinuðu þjóðanna]]
[[it:Dichiarazione universale dei diritti umani]]
34.422

уредувања