Разлика помеѓу преработките на „Васо Николоски“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Васо НиколовскиНиколоски''' е [[Македонци|македонски]] [[поет]].
 
== Биографија ==
Анонимен корисник