Википедија:Означени ревизии: Разлика помеѓу преработките

с
с (Отстрането уредувањето на 77.28.46.55 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot)
с (Бот Додава: be:Вікіпедыя:Догляд)
 
[[als:Wikipedia:Gesichtete Versionen]]
[[be:Вікіпедыя:Догляд]]
[[bg:Уикипедия:Патрульори]]
[[de:Wikipedia:Gesichtete Versionen]]
85.496

уредувања