Разлика помеѓу преработките на „Џеси Џеј“

Одземени 50 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на Nisechan (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot
с (Отстрането уредувањето на Nisechan (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
* [http://www.onlinevideoklip.com/tags/jessie-j/ Видеа на Џеси Џеј]
* [http://www.jessiejmusic.co.uk Страна за фанови на Џеси Џеј]
* [http://www.jessiejheaven.com Jessie J Fansite]
 
{{Џеси Џеј}}
80

уредувања