Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Турска книжевност“

{{Commonscat|Literature of Turkey}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: mrj:Категори:Турци сӹлнӹшая)
({{Commonscat|Literature of Turkey}})
{{Commonscat|Literature of Turkey}}
[[Категорија:Уметност во Турција|Л]]
[[Категорија:Литература по националности]]
79

уредувања