Отвори го главното мени

Промени

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.1) (Бот Менува: sr:Острво Мен
[[sk:Man (ostrov)]]
[[sl:Man]]
[[sr:МанОстрво (острво)Мен]]
[[sh:Otok Man]]
[[fi:Mansaari]]
1.410

уредувања