Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: my:စမစ်အေ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: mr:ॲडम स्मिथ)
с (r2.6.5) (Бот Додава: my:စမစ်အေ)
[[ms:Adam Smith]]
[[mn:Адам Смит]]
[[my:စမစ်အေ]]
[[nl:Adam Smith]]
[[ne:एडम स्मिथ]]
4.013

уредувања