Разлика помеѓу преработките на „Марио Ланца“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: be:Марыа Ланца
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Марыо Ланца)
с (r2.7.1) (Бот Менува: be:Марыа Ланца)
[[Категорија:Оперски пејачи]]
 
[[be:МарыоМарыа Ланца]]
[[bcl:Mario Lanza]]
[[bg:Марио Ланца]]
11.372

уредувања