Разлика помеѓу преработките на „Џибути“

Одземени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на KamikazeBot (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:69 (sex position)#Method)
с (Отстрането уредувањето на KamikazeBot (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot)
[[et:Djibouti]]
[[el:Τζιμπουτί]]
[[en:69 (sex position)#MethodDjibouti]]
[[es:Yibuti]]
[[eo:Ĝibutio]]
30

уредувања