Разлика помеѓу преработките на „FC Vardar“

Одземени 106 бајти ,  пред 10 години
Откажано уредување 1924203 од (Wikitanvir | Разговор)
с (delete — tiny create)
(Откажано уредување 1924203 од (Wikitanvir | Разговор))
 
{{delete|Tiny create}}— [[User:Wikitanvir|Tanvir]] • 21:43, 3 април 2011 (CEST)
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ [[ФК Вардар (појаснување)]]
42

уредувања