Универзитет на Југоисточна Европа: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Güneydoğu Avrupa Üniversitesi)
с (Бот Додава: de:South East European University)
[[Категорија:Приватни универзитети во Македонија]]
 
[[de:South East European University]]
[[en:South East European University]]
[[no:Det sørøsteuropeiske universitetet]]
4.062

уредувања