Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|Ги победија Џон Сена и Дејвид Отанга на ''RAW''.
|-
|[[WWE Обединет Дива шампионат]] [[Податотека:WWE Divas Championship.jpg|75px]]
|align=center|[[File:Michelle-McCool-GAB.jpg|75px]]
|[[Мишел МекКул]]
223

уредувања