Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|colspan="8" align=center|'''[[WWE SmackDown|SmackDown]] бренд'''
|-
|align=center | [[WWE светски шампионат во тешка категорија]] [[Податотека:Big-gold-belt-WWE.jpg|75px]]
|[[Податотека:Kane Rosemont IL 031108.jpg|75px|]] [[Податотека:Big-gold-belt-WWE.jpg|75px]]
|align=center | [[Кејн]]
|align=center | [[Листа на WWE светски шампиони во тешка категорија|2]]
223

уредувања