Предлошка:Престкат


Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

УпотребаУреди

{{престкат|201|2|2009|2020}} за да добиете Категорија:Престаноци во 2012 година

ПоврзаноУреди

  • {{Појкат}} — за појавувања по години