Придонеси на корисникот Sanja.djurkovic

Корисник со 50 уредувања. Сметката е создадена на 18 јануари 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

1 јуни 2011

18 јануари 2011