Придонеси на корисникот Goggs1212~mkwiki

Корисник со 3 уредувања. Сметката е создадена на 6 февруари 2007.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

6 февруари 2007