Придонеси на корисникот Brba~mkwiki

Корисник со 1 уредување. Сметката е создадена на 24 декември 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

24 декември 2011