Разлика помеѓу преработките на „Уено (парк)“

Додадени 165 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
Слика:Фонтана во центар на Уено Парк.JPG|Фонтана во центар на Уено Парк
Слика:Служење оброк на бездомници во Уено Парк.JPG|Служење оброк на бездомници во Уено Парк
Слика:Статуа на Саиго Такамори и неговото куче.JPG|Статуа на Саиго Такамори и неговото куче
</gallery>
 
35

уредувања