Категорија:Починати во 1641 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: an:Categoría:1641 (muertes)
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ko, la, lb, new, no, oc, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: an:Categoría:1641 (muertes))
{{Commons cat|1641 deaths}}
 
[[an:Categoría:1641 (muertes)]]
[[ar:تصنيف:وفيات 1641]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1641 годзе]]
109.264

уредувања