Разлика помеѓу преработките на „Пацифичка дивизија (НБА)“

с
Бот Менува: gl:División Pacífico da NBA; козметички промени
с (Бот Менува: ko:퍼시픽 디비전 (NBA))
с (Бот Менува: gl:División Pacífico da NBA; козметички промени)
{{Шаблон:НБА}}
 
[[Категорија:Национална Кошаркарска Асоцијација]]
 
[[es:División Pacífico de la NBA]]
[[fr:Division Pacifique de NBA]]
[[gl:División PacíficaPacífico da NBA]]
[[hu:Csendes-óceáni csoport (NBA)]]
[[ko:퍼시픽 디비전 (NBA)]]