Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Лого на Зоо Скопје.png“

{{Податоци за неслободна слика |Опис = Логото на зоолошката градина во Скопје |Извор = www.zooskopje.com.mk |Дел = Не |Ниска_резолуција = Да |други_информ�
({{Податоци за неслободна слика |Опис = Логото на зоолошката градина во Скопје |Извор = www.zooskopje.com.mk |Дел = Не |Ниска_резолуција = Да |други_информ�)
(нема разлика)
13.850

уредувања