Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

с
 
ок. наводниците ќе ги ставам горе-доле, за времето ќе се поправам, и за ѝ,ѐ,сѐ.... и така...--[[Корисник:Tha Casper|tha Ca$per]] 09:42, 15 декември 2006 (UTC)
 
шо ќе викав... а, арно шо дојде некој нов, и таман некој помал од мене :) друго, клавај и англиско интервики ко ќе ги клаваш тие меѓујазичните (ги копираш од англиската статија ваљда, и таму нормално го нема англиското... зато ќе си го пишиш рачно)... то, друго, нема :) ај happy editing
13.850

уредувања