Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
[[bg:Димитър Стоянов-Мире]]
2.774

уредувања