Отвори го главното мени

Промени

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:Социализм
[[kn:ಸಮಾಜವಾದ]]
[[ko:사회주의]]
[[krc:Социализм]]
[[ku:Sosyalîzm]]
[[la:Socialismus]]
58.155

уредувања