Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: cy:Fyodor I, tsar Rwsia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Teodoro I de Rusia)
с (Бот Додава: cy:Fyodor I, tsar Rwsia)
[[bs:Fjodor I, car Rusije]]
[[cs:Fjodor I.]]
[[cy:Fyodor I, tsar Rwsia]]
[[de:Fjodor I. (Russland)]]
[[el:Φιοντόρ Α' της Ρωσίας (ο Κωδωνοκρούστης)]]