Разлика помеѓу преработките на „Махалата“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
== Редовни настани ==
 
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
 
[[Категорија: Села во Општина Струмјани]]
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
941.847

уредувања