Ана де Стал: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Категорија:Родени во 1766 година)
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Француски писатели]]
 
[[Категорија:Родени во 1766 година]]
[[Категорија:Починати во 1817 година]]
941.847

уредувања