МИДИ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
| 
|}
[[СликаПодатотека:midi_percussion_map.jpg]]
(За визуелниот програмски јазик Скреч (Scratch), ни треба превод на миди инструментите на македонски. Ве молам за помош!)
 
 
[[Категорија:Музички инструменти]]
941.847

уредувања