Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

нема опис на уредувањето
 
а да.. ќе го поздравам.. гледам ти си се распишал на Википедијава.. а бе.. а како се става ова на крај Д КАспер, време...? Рачно го пишуваш? --[[Корисник:Tha Casper|tha Ca$per]] 20:51, 13 декември 2006 (UTC)
 
ааааааааааа најдов :)--[[Корисник:Tha Casper|tha Ca$per]] 20:51, 13 декември 2006 (UTC)
80

уредувања