Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
{{Префектури на регионите во Франција}}
 
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Франција]]
941.847

уредувања