Разлика помеѓу преработките на „Кис“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
== Извори ==
* [http://www.mkbible.net/biblija/index.php Македонска Библија]
 
[[Категорија:Личности од Стариот Завет]]
941.847

уредувања