Разлика помеѓу преработките на „Квинтил“

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за личност
| име=Квинтил<br />
| портрет=Antoninianus Quintillus-s3243.jpg
| опис=Цар на [[Римска империја|Римската империја]]
941.847

уредувања