Разлика помеѓу преработките на „Катраница“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Културни и природни знаменитости ==
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Катраница (Ном Кожани)]]
941.847

уредувања