Каза: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
{{Ист-никулец}}
 
[[Категорија: Отоманска Империја]]
 
[[Категорија: Отоманска Империја]]
 
[[bg:Кааза]]
941.847

уредувања