Разлика помеѓу преработките на „Иван Влашки“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски хирурзи]]
941.847

уредувања