Разлика помеѓу преработките на „Загар“

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (‘Рт преместена како Загар)
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Кучиња]]
[[Категорија:Загари| ]]
 
[[de:Jagdhund]]
941.847

уредувања